Ünlü komedyen Yavuz seçkin D-Smart'ta Bol'ca Futbol'un konuğu oldu

featured
unlu-komedyen-yavuz-seckin-d-smart39ta-bol39ca-futbol39un-konugu-oldu.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

D-Smart’ta yayınlanan Bol’ca Futbol programına bu hafta ünlü komedyen Yavuz Seçkin konuk oldu.

JESUS’UN TAKTİĞİ DEŞİFRE OLDU

İlk olarak Fenerbahçe’yi yorumlayan Yavuz Seçkin; “Fenerbahçe sezona iyi başladı. Ancak taktiksel olarak deşifre oldu. Jesus’un oynattığı taktik ve oyuncu değişikliklerini rakipler çözdü ve buna önlem alıyorlar. Taktiksel olarak takım deşifre oldu. Fenerbahçe’nin şampiyonluk için daha tecrübeli isimlere ihtiyacı var. Galatasaray’ın kaliteli yıldız oyuncuları var. Rekabet için Fenerbahçe’nin de bu oyunculara yönelmesi gerekiyor. Arda Güler’in Fenerbahçe’de uzun yıllar kalacağını düşünüyorum. Teknik direktörler değişecektir ama Arda kalacaktır. Bence Fenerbahçe’ye bir şampiyonluk kazandırıp gitmeli.” dedi.

ŞAMPİYONLUK YARIŞI SON HAFTAYA KADAR GİDER

Yavuz Seçkin, Süper Lig’deki şampiyonluk şanslarını değerlendirdi: “Ben Fenerbahçe’nin şampiyon olmasını isterim. Ama kolay olmayacak gibi gözüküyor. Özellikle ligin ilk dördü kafa kafaya gidiyor. Sezon sonuna kadar da öyle gidecek gibi duruyor.” diye konuştu.

FENERBAHÇE’DE KALEDE SIKINTI VAR

Yavuz Seçkin, Fenerbahçe’deki kaleci sıkıntısı ile ilgili olarak şunları söyledi: “Fenerbahçe’nin rakiplerine baktığımızda son 30 yılda dört kaleci gelmiş. Hepsi de takımın şampiyonluğunda doğrudan rol oynamış. Takım kötü oynadığı zamanlarda bile takımı kurtarmış, takıma puan kazandırmış. Fenerbahçe’nin bir kaleciye daha iyi ihtiyacı var gibi. Bence yedek kaleci İrfan’a da şans vermeli. Onu beğeniyorum. Ama İrfan’ın da şans bulup birkaç maç kazandırması lazım. Zamanla şans bulacaktır. Şu anda kalede bir sıkıntı var. Jesus’un sisteminde çok iyi bir kaleci olması lazım. Altay da iyi kaleci ama bazı anlarda takımı kurtaramadı. Daha takımı galibiyete taşıyan bir kaleci olması lazım.” dedi.

VAR’DA YABANCI HAKEM OLABİLİR

Ünlü komedyen Yavuz Seçkin hakemleri de yorumladı: “Bence bir standart yok. Her maçta garip bir şey oluyor. Bence kritik nokta VAR. VAR hakemi yurtdışından, çok önemli bir isim olabilir. Kimsenin yorum yapamayacağı bir isim olmalı. VAR’da daha fazla hakem olmalı. VAR’ın donanımsal eksikliği bulunuyor. VAR’ın maçın hakemine yardımcı olması gerekiyor. Yoksa hakem kalmayacak.“ dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir