Ekonomi; üretim, ticaret, dağıtım ve tüketim, ithalat ve ihracattan oluşan insan etkinliğidir. İnsanın ihtiyaçlarını karşılamada yapılan her türlü faaliyeti içerir. Ekonomi belli bir bölge içindeki ekonomik sistemden oluşur.

Ekonomi

Beşiktaş JK ve Tüpraş gelecek için enerjilerini birleştirdi

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi: “Stat isim sponsorumuz Tüpraş oldu.

Haberi Oku
Ekonomi

Nilüfer GESK sporcusu Çimciler'den bronz madalya

Nilüfer Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü Milli Judocusu Yasin Çimciler, Görme Engelliler Judo Azerbaycan Grand Prix’sinde bronz madalya aldı.

Haberi Oku
Ekonomi

'Tour Of İstanbul' Arnavutköy'den başladı

İBB iştiraki Spor İstanbul’un 28 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında düzenleyeceği ‘Uluslararası İstanbul Bisiklet Turu- Tour of İstanbul’, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Arnavutköy Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu’nun çaldığı kornalarla, Arnavutköy’den başladı.

Haberi Oku
Ekonomi

Milli Kürekçiler Dünya Şampiyonası'nda Yarışacak

Kürek Milli Takımı, 29 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında İtalya’nın Barletta kentinde düzenlenecek olan Deniz Küreği Dünya Şampiyonası yarışlarına katılacak.

Haberi Oku
Ekonomi

Baja Şampiyonası Bursa'dan Başlıyor

oplam 4 yarıştan oluşan 2023 Türkiye Baja Şampiyonası ilk yarışı Baja Resital, Bursa Alternatif Sporlar Spor Kulübü (BASK) tarafından 29-30 Eylül – 01 Ekim tarihlerinde ICRYPEX ana sponsorluğunda, Bursa Büyükşehir Belediyesi desteği ile Bursa’da organize edilecek.

Haberi Oku
Ekonomi

15 ÜLKE, 21 TAKIM, 147 SPORCU KATILACAK

Dünyada iki kıtada koşulan tek yarış olan İstanbul Maratonu’na ‘kardeş’ geldi.

Haberi Oku
Ekonomi

Sakarya'da Adrenalin Dolu Hafta Sonu

54 Otomobil Sporları Kulübü tarafından ICRYPEX ana sponsorluğunda, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve AEF Otomotiv katkılarıyla düzenlenen 2023 Petlas Türkiye Offroad Şampiyonası 4.

Haberi Oku
Ekonomi

Pistte 4. Raund Körfez'deydi

AVIS 2023 Türkiye Pist Şampiyonası 4.

Haberi Oku
Ekonomi

Karting Coşkusu İzmir Park'ta Yaşandı

MOTUL 2023 Türkiye Karting Şampiyonası’nın İzmir’deki 5.

Haberi Oku
Ekonomi

A Milli Takım'da Vincenzo Montella Dönemi

A Millî Takımımızın yeni teknik direktörü Vincenzo Montella’nın resmi imza töreni bugün Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Haberi Oku