Magazin haberleri kategorimiz ile sizlere en güncel magazin dedikodularını ulaştırmayı hedefledik.

Magazin

Türk Ticaret Bankası ihalesinde en yüksek teklif

Resmî Gazete’de duyurularak yapılan ihalede, Türkiye İhracatçılar Meclisi, İhracatçılar Birlikleri, Türk Eximbank ile birlikte 20 kamu ve özel bankasının ortak olduğu İGE (İhracatı Geliştirme Anonim Şirketi) 455 milyon TL teklif verdi.

Haberi Oku
Magazin

İşsizlik oranı %10,4 seviyesinde gerçekleşti

15 ve daha yukarı yaştaki kişilerde işsiz sayısı 2022 yılında bir önceki yıla göre 337 bin kişi azalarak 3 milyon 582 bin kişi oldu.

Haberi Oku
Magazin

Kuşkonmaz üretim projesi Sparga2 39 milyon TL hedefle fonlamaya açıldı

Tarımsal üretimin finansmanında Türkiye’de bir ilk olarak fonbulucu’nun geliştirdiği fonTAR yatırım modelinin ikinci projesi Sparga2 Kuşkonmaz Üretim Projesi fonlamaya açıldı.

Haberi Oku
Magazin

Türkiye'de, kullanıcıların %13'ü dijital ödemelerde para kaybediyor!

Kaspersky Dijital Ödeme anketine göre Türkiye’deki katılımcıların %13’ü çevrimiçi bankacılık ve mobil cüzdan hizmetlerini kullanırken karşılaştıkları tehditlere bağlı olarak finansal kayıplar yaşıyor.

Haberi Oku
Magazin

Ultra Net Gece Çekimi Uzmanı TECNO PHANTOM X2 Türkiye'de!

Ülkemizdeki pazar payını giderek artıran ve farklı segmentlerde ürettiği yenilikçi ürünlerle tanınan TECNO, MediaTek’in amiral gemisi Dimensity 9000 4nm 5G çipiyle ve muhteşem gece fotoğrafçılığı için yenilikçi bir sensör ile donatılan TECNO PHANTOM X2‘yi Türkiye’de satışa sundu.

Haberi Oku
Magazin

Dolandırıcılık kurbanı olduğunuzun beş işareti

Dolandırıcılığa uğrarsanız sakin olun ve dolandırıcılığın etkisini en aza indirmek için bu adımları uygulayın Dolandırıcıların yaratıcılığı, kullanıcıların iyi niyeti ve zayıf kurumsal güvenlik bir araya geldiğinde ortaya milyarlarca dolarlık bir risk çıkıyor.

Haberi Oku
Magazin

Cerebrum Tech, yapay zekalı ilk sanal karakter olan Cere'yi mobil uygulama olarak pazara sundu

Türkiye’nin yeni nesil teknoloji şirketi Cerebrum Tech, derin öğrenme temelli dil modeli kullanarak geliştirdiği yapay zekâ uygulaması ‘Cere’yi mobil telefon kullanıcılarının deneyimine sundu.

Haberi Oku
Magazin

Casper VIA Ailesinin En Yeni Üyesi X30 Plus Satışa Çıktı

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, VIA ailesinin en yeni üyesi X30 Plus’ı duyurdu.

Haberi Oku