Teknoloji haberleri kategorimiz aracılığıyla sizlere tüm dünya üzerindeki teknoloji haberlerini iletiyor olacağız.

Teknoloji

Müzik, eğlence ve bol sohbet bir arada

Emel Yalçın ve Sertaç Akkaya ile Müzik Evinde her hafta birbirinden özel konuklar yer alıyor.

Haberi Oku
Teknoloji

Anadolu Rock'a Kocaelililer büyük ilgi gösterdi

Bukalemun Senfonik Anadolu Rock;  Erkin Koray, Barış Manço ve Cem Karaca’nın şarkılarını senfonik tınılarla buluşturdu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Rock’un efsane şarkılarını senfonik tınılarla bir araya getiren Bukalemun Senfonik Anadolu Rock Projesini Kocaelili müzik severlerle buluşturdu.

Haberi Oku
Teknoloji

Cumhuriyetin Yüzü sergisinin belgeseli 24 Şubat'ta yayında

Borusan Kocabıyık Vakfı’nın Cumhuriyetin 100.

Haberi Oku
Teknoloji

'Otoyol Cehennemi Özel' 22 Şubat Çarşamba 21.00'de National Geographic Ekranlarında

Korkunç hava koşullarının vurduğu Norveç’in kötü şöhretli ticaret yollarını açmak için zor şartlarda çalışan kurtarma ekiplerinin yaşadıkları maceraları anlatan ‘Otoyol Cehennemi Özel’ 22 Şubat Çarşamba saat 21.

Haberi Oku
Teknoloji

Çocuklar için 'Yaratıcı Kolaj Atölyesi' Trump Art Gallery'de, 24 Şubat Cumartesi ve 25 Şubat Pazar

Trump Alışveriş Merkezi’nin sergi alanı Trump Art Gallery, 24 Şubat Cumartesi ve 25 Şubat Pazar günü, çocuklara sanat dolu bir hafta sonu sunuyor.

Haberi Oku
Teknoloji

“Elif ve Arkadaşları" çocuklar için 2 Mart'ta Nevşehir'de

TRT Çocuk ekranlarının sevilen karakterleri ‘Elif ve Arkadaşları’ 2 Mart Cumartesi günü Nevşehirli çocuklarla buluşacak.

Haberi Oku
Teknoloji

Balkan ezgileri Karşıyaka'dan yükselecek

Sanatı ve sanatçıyı desteklemek için çalışmalarına yön veren Karşıyaka Belediyesi, düzenlediği çeşitli etkinliklerle yurttaşların sanatla olan bağını güçlendirmesine katkı sağlamaya devam ediyor.

Haberi Oku
Teknoloji

Borusan Müzik Evi'nde Bu Hafta

23 Şubat Cuma günü ödüllü bir kemençe ve Girit liri icracısı, besteci ve akademisyen Emine Bostancı, Dareyn adlı projesiyle Borusan Müzik Evi’ne konuk olacak.

Haberi Oku
Teknoloji

Ustalara saygı konseri için geri sayım başladı

Kemer Belediyesi Gençlik Orkestrası ve Antalya Üstün Kent Orkestrasının oluşturduğu 112 kişilik Cumhuriyet Bandosu, Kemer Belediyesi orkestra şefi Furkan Üstündağ yönetiminde opera sanatçısı Hakan Aysev ile “Ustalara saygı” konseri verecek.

Haberi Oku
Teknoloji

Etno-Çağdaş Dans Performansı “BACI" Ege Üniversitesinde sahnelenecek

Ege Üniversitesi (EÜ) Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı (DTMK) Türk Halk Oyunları Bölümü’ne bağlı “Ekin Dans Topluluğu” ile Sanat Yönetmeni ve Koreograf Ceyda Tanç’ın liderliğinde kurulan “Ceyda Tanc Dance” dansçılarının ortak çalışması olan “Bacı” Etno-Çağdaş Dans Performansı sanatseverlerle buluşacak.

Haberi Oku