Gündem haberleri kategorimiz aracılığıyla gündem’e ait ne varsa anında soğumadan sizlere sunuyoruz.

Gündem

Burhaniye’de 40 Yıllık Tapu Hasreti Son Buldu

Burhaniye Belediyesi, 40 yıllık hasrete son verdi.

Haberi Oku
Gündem

Türkiye Sigorta Ormanı Sivas’ta yeşerecek

Türkiye Sigorta, daha yeşil bir gelecek için ikinci yılına özel olarak 10 bin fidanlık bir Hatıra Ormanı oluşturdu.

Haberi Oku
Gündem

FUSILLI projesinin ortakları Danimarka’da buluştu

Şehirlerin sağlıklı, sürdürülebilir, güvenli, adil ve uygun gıda sistemlerine geçişi hedefiyle çalışmalar yürüten ve ortakları arasında Nilüfer Belediyesi’nin de yer aldığı FUSILLI projesinde 5.

Haberi Oku
Gündem

Zabıtadan gıda denetimi

Kemer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kemer genelinde bulunan fırın ve unlu mamül işletmelerinde gramaj ve hijyen kontrolleri yaparak kurallara uymayan işletmelere gerekli uyarılarda bulunuyor.

Haberi Oku
Gündem

Koç Üniversitesi’nden Açıklama

Son günlerde üniversitemizin adının geçtiği bazı haberlere ilişkin basın ve kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacı doğmuştur.

Haberi Oku
Gündem

İzmir Büyükşehir’den kadın ve genç istihdamını artıracak örnek iş birliği

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu ile görsel ve işitsel medya alanında kadın ve genç istihdamı yaratmak için protokol imzaladı.

Haberi Oku
Gündem

Acil Toplanma Alanları web sitesi ve e-Kocaeli’de

Büyükşehir, olası afet durumlarında vatandaşlar için Acil Toplanma Alanlarının konumunu web tabanlı Şehir Rehberi ve E-Kocaeli mobil uygulamasına yükledi   Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 17 Ağustos 1999 tarihinde asrın felaketi Marmara Depremi’nin merkez üssü olan Kocaeli’nin, olası afetlere hazır olması için çalışmalarını sürdürüyor.

Haberi Oku
Gündem

LiderlerYarışıyor

Habertürk TV’de Türkiye’nin ilk siyasi yarışma programı Siyasal İletişimci, Stratejist ve Araştırmacı Faruk Acar’ın sunumuyla başlıyor; Lider Türkiye! Türkiye’de söz sahibi olmak isteyen, fikirlerine ve liderlik vasfına güvenen, yeni ve yıpranmamış yüzler ile halkı tanıştıracak olan Lider Türkiye; zamanın ruhunu yakalayan, bugünü takip eden, ezberlerin dışında yeni söz söyleyeni bulmak için yola çıkıyor.

Haberi Oku
Gündem

Kemer’e yeni parklar kazandırılıyor

Daha yeşil bir Kemer için çalışmalarını aralıksız sürdüren Kemer Belediyesi ilçe genelinde yeni parkların yapımına hızla devam ediyor.

Haberi Oku
Gündem

Ezeli rekabet değil ebedi dostluk

İzmir'in tarihi iki kulübü Göztepe ile Altay arasında oynanan derbi maçta yaşanan üzücü iki olayın ardından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, iki kulübün başkanlarını Egemenlik Evi'inde konuk etti.

Haberi Oku