Futbolun kadın efsanesi Nadia Nadim ile Zlatan Ibrahimović H&M Move için birlikte oynuyor

featured
futbolun-kadin-efsanesi-nadia-nadim-ile-zlatan-ibrahimovic-hm-move-icin-birlikte-oynuyor.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

H&M Move, son transfer olarak, kadın futbolunun en iyi oyuncularından Nadia Nadim ile anlaştı. Kariyer yolculuğu, çocukken Afganistan’dan kaçmak zorunda kaldığında başlayan ilham verici bir hikaye. Danimarka milli takımı için 100’den fazla maçla mülteci statüsünden uluslararası futbol yıldızına geçen Nadia, dokuz dil biliyor ve bir Tıp Doktoru.

Nadia bugün Amerika Birleşik Devletleri Ulusal Kadınlar Futbol Ligi’nde Racing Louisville FC için profesyonel futbol oynuyor. Ayrıca lig şampiyonluklarını kazandığı Manchester City ve Paris Saint-Germain’i temsil etti. Yeni nesil yeteneklerin onun izinden gitmesini sağlamayı umduğu için Nadia’yı hiçbir şey hareket etmekten alıkoyamadı.

“Çocuklara, özellikle de genç kızlara oyun oynamak için ilham vermeye yardımcı olmak istiyorum. Bu nedenle, misyonlarına inandığım için H&M Move’a imza attım.” Diyor Nadia Nadim.

Nadia’yı H&M Move takımında diğer futbol efsanesi Zlatan Ibrahimović karşılıyor. 

Nadia ve Zlatan, daha güçlü bir duruş için vücudu güzelleştiren yapılarla H&M Move’un yeni seamless koleksiyonunda görülüyor. Nadia, zahmetsizce hareket etmesini sağlayan etkileyici bir örgü yapıya sahip dikişsiz bir tulum giyerken, Zlatan dikişsiz bir jarse ve erkek taytı giyiyor.

Peki, başka bir futbol efsanesi olan Zlatan ile birlikte oynayan Nadia için durum nasıldı?

“Zlatan çok eğlenceliydi. Belki bir rövanş maçı için sabırsızlanıyorum – artı tüm dünyayı harekete geçireceğiz.” Diyor Nadia.

Bu duygu, yeni H&M Move Topluluk Programına liderlik eden Diana Amini tarafından tekrarlanıyor. Şöyle diyor: “Hareketin bir birey, topluluk veya ekip olarak getirdiği birçok faydayı sergileme görevimizde Nadia’yı ağırlamaktan heyecan duyuyoruz.” Hareket, hem Zlatan ve Nadia’nın güçlerini birleştirmesi gibi iş birlikleri sağlıyor hem de insanları ve toplulukları birleştirmeye çalışıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir