Kırk yılı geride bırakan efsanevi İngiliz grup New Model Army 3 Kasım’da Zorlu PSM’de!

kirk yili geride birakan efsanevi ingiliz grup new model army kasimda zorlu psmde
kirk yili geride birakan efsanevi ingiliz grup new model army kasimda zorlu psmde

Albüm satışları milyonları aşan ve kariyerlerinde kırk yılı geride bırakan, post-punk’tan metal müziğe uzanan geniş skaladaki üretimleriyle efsane haline gelen New Model Army, 40. yılına özel turnesiyle Zorlu PSM’ye geliyor. Türkiye’de de geniş hayran kitlesine sahip olan New Model Army, 3 Kasım 2022’de Zorlu PSM 100 Studio’da kırk yılda imza attıkları klasikleşen şarkılarıyla hayranlarını zaman yolculuğuna çıkaracakları bir konsere imza atmaya hazırlanıyor.

 

Bradford’da 1980 yılında kurulan, kökleri dönemin Northern Soul ve Punk Rock müziğiyle kurulduğu günden itibaren uzun, yaratıcı ve maceralı bir yolculuğa çıkan ve ‘post-punk’, ‘folk-rock’, ‘political-rock’, ‘goth’, ‘metal’ müzik alanlarında derin izler bıraksa da kendilerini kısıtlayacak hiçbir etiket veya akıma dahil olmayarak her müzik türünde müzikal yeteneklerini gösteren New Model Army 3 Kasım 2022 akşamı Zorlu PSM 100 Studio’da hayranlarıyla buluşacak. 

 

Albüm satışları milyonları bulan New Model Army, stüdyo çalışmalarında Glyn Johns, Tom Dowd, Andy Wallace, Bob Clearmountain, Joe Barresi gibi dev prodüktörlerle çalışarak yıllar içinde çok geniş ve tutkulu bir dinleyici kitlesi inşa eden New Model Army, hiçbir sanatsal ve ticari taviz vermeden dilediği müziği üretmeye devam ediyor.

 

Efsanevi grubun rock müziğin geniş yelpazesindeki şarkılarının tadını çıkarmak ve kırkıncı yıla özel unutulmayacak performansa tanıklık etmek için bu konserini kaçırmayın!

 

New Model Army konserinin ön satış biletleri passo.com.tr’de satışta!

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: 242,00 ₺

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kırk yılı geride bırakan efsanevi İngiliz grup New Model Army 3 Kasım’da Zorlu PSM’de!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haber Gecesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!