Kadınlardan Alışveriş Şenliği’ne büyük ilgi

Kadınlardan Alışveriş Şenliği’ne büyük ilgi
Kadınlardan Alışveriş Şenliği’ne büyük ilgi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kadın girişimcilerin hayata geçirdiği markaların yer aldığı Alışveriş Şenliği büyük ilgi görüyor. Kadınlara rol model de olan şenlik, 31 Aralık’a kadar devam edecek. Kadınlardan Alışveriş Şenliği’ne büyük ilgi.

Hikayesi olan markalar

Vadi İstanbul AVM’deki Alışveriş Şenliği hakkında bilgi veren Rabia Kurşun “Burcu Yüce ile düzenlediğimiz şenlik, 18 Aralık’ta başladı. Butik bir şenlik olarak toplam 12 markamız bulunuyor. Genelde hep genç, yenilikçi, trendleri takip eden, vizyon sahibi markalar. Uluslararası pazara çıkabilecek güzel içeriği olan, hikayesi olan markaları hayata geçiren kadınlar yer alıyor. Şenlikle insanların AVM’de bulamadıkları girişimci yeni markalara ulaşmalarını sağladık” dedi.

Rol model oluyorlar

Şenliğe gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını belirten Kurşun, “Açıldığı günden beri büyük ilgi görüyor. Kadın girişimcilerin oluşturduğu markalar en çok da kadınlar tarafından seviliyor, birbirlerine destek oluyorlar. Ayrıca girişimci kadınlar diğer kadınlara rol model de oluyor. Bundan sonra yeni girişimci kadınları da aramızda göreceğiz” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir