İç Kontrol ve İç Denetim Mekanizmalarının Etkin İşleyişi Çevrim İçi Eğitim Programı Başlıyor

ic kontrol ve ic denetim mekanizmalarinin etkin isleyisi cevrim ici egitim programi basliyor
ic kontrol ve ic denetim mekanizmalarinin etkin isleyisi cevrim ici egitim programi basliyor

Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin (TKYD) düzenlediği ‘İç Kontrol ve İç Denetim Mekanizmalarının Etkin İşleyişi Çevrim İçi Eğitim Programı’’, 14 Haziran’da gerçekleştirilecek. Bu alanda uzmanlaşmak isteyenlere yönelik hazırlanan programda katılımcılar, alanının önde gelen uzman isimleri ile bir araya gelecek.

 

Hayata geçirdiği eğitim programlarıyla kurumsal yönetimin benimsenmesi ve geniş kitlelere ulaşmasını hedefleyen Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin (TKYD) düzenlediği ‘İç Kontrol ve İç Denetim Mekanizmalarının Etkin İşleyişi Eğitim Programı, 14 Haziran’da saat 14:00 ile saat 17:30 aralığında yapılacak.  

 

Programda; İç Kontrol, İç Denetim, Denetim Komitesi ve Yönetim Kurulu gibi konular katılımcılara hukuki boyutlarıyla aktarılacak. Programa, uyum görevlileri, hukuk müşavirleri, şirket sekreterleri, yatırımcı ilişkileri yöneticileri, CEO ofis yöneticileri, mevzuat ve süreç uzmanları, iç denetçiler, iç kontrol ve risk uzmanları, finansçılar, insan kaynakları yöneticileri, iç mevzuat yazılımıyla görevli ve bu konuya ilgi duyan ve bu alanda uzmanlaşmak isteyenler katılabiliyor.

                   

Programda, PwC Kıdemli Müdürü Görkem ErdoğduTKYD Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kâmil UzunZorlu Holding İç Denetim ve Etik Müdürü Senem Dal; ‘Doğru iç kontrol kültürü, İç kontrol mekanizmalarının verimliliği, COSO modeli: kontrol ortamı, risk değerlendirmesi, kontrol faaliyetleri, bilgi ve iletişim izleme, Denetim komitesi çalışması esasları, Bağımsız dış denetim, Etik ilkelere uyum ve yolsuzluğun önlenmesi konularında bilgi ve birikimlerini aktararak katılımcıların sorularını cevaplayacak. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İç Kontrol ve İç Denetim Mekanizmalarının Etkin İşleyişi Çevrim İçi Eğitim Programı Başlıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Haber Gecesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!